Кмет на община Велинград /резултати/

Кмет на община Велинград

Кандидат Гласове %
2 Ангел Георгиев Даскалов
ПП „ГЕРБ“
5167 25.40%
5 Реджеп Кемил Ходжов
ПП „ЕДИННА НАРОДНА ПАРТИЯ”
1036 5.09%
6 Димитър Кирилов Байрактаров
ПП „НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ“
653 3.21%
7 Андрей Николаев Премянов
ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ“
4716 23.19%
9 Цветко Благов Петлов
ПП „АТАКА“
124 0.61%
14 Светла Боривой Томова
ПП „РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ“
202 0.99%
23 Златко Танев Златанов
ПП „ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ”
1156 5.68%
33 Илия Карамфилов Костянев
ПП „ВЯРА, МОРАЛ, РОДОЛЮБИЕ, ОТГОВОРНОСТ – НАЦИОНАЛЕН ИДЕАЛ ЗА ЕДИНСТВО“
280 1.38%
38 Цветан Илиев Дафов
ИК ЦВЕТАН ИЛИЕВ ДАФОВ
212 1.04%
39 Иван Георгиев Лебанов
ИК ИВАН ГЕОРГИЕВ ЛЕБАНОВ
5272 25.92%
40 Фидел Димитров Беев
ПП „ЗЕЛЕНА ПАРТИЯ”
394 1.94%
42 Александър Иванов Гагов
КП ЗАЕДНО ЗА ВЕЛИНГРАД:
„ЛИДЕР“, „ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ“
1128 5.55%

 

 

ОБЩИНСКИ СЪВЕТ за Велинград

Политически партии и коалиции на политически партии Действителни гласове %
2. ПП „ГЕРБ“
  1. Ангел Георгиев Даскалов
  2. Дияна Илиева Кехайова
  3. Пламен Георгиев Мавров
  4. Димитър Иванов Гечев
  5. Радослав Деянов Димов
  6. Йордан Атанасов Аршинков
  7. Георги Парис Николов
  8. Любомир Матеев Перчинков
  9. Любомир Сашов Малинов
  10. Янко Ангелов Денизов
  11. Жеко Иванов Чешмеджиев
  12. Мустафа Реджеб Мехмед
  13. Валентин Малинов Бозев
  14. Юлия Недкова Радкова
  15. Ангел Спасов Манолов
  16. Соня Тодорова Тоскова
  17. Георги Вангелов Тупаров
  18. Георги Кирилов Чанков
  19. Юлия Лазарова Гагова
  20. Георги Борисов Баев
  21. Мустафа Халилов Аликанов
  22. Вихрен Неофитов Хаджиев
  23. Михаил Алеков Алкеев
  24. Муса Юсуф Толупов
4755 23.71%
5. ПП „ЕДИННА НАРОДНА ПАРТИЯ”
  1. Реджеп Кемил Ходжов
  2. Салих Шукри Хисар
  3. Джуна Муса Тупева
  4. Хасан Хасан Ходжа
  5. Фатме Ахмедова Ардалиева
  6. Траянка Кирилова Попова
  7. Али Мустафа Палов
  8. Величка Савова Шумарева
  9. Златко Орлинов Стоянов
  10. Мустафа Юсеинов Орцев
  11. Кадри Реджеп Мандраджи
  12. Иван Бисеров Мечкарски
  13. Ахмед Реджеп Байрактар
881 4.39%
6. ПП „НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ“
  1. Димитър Кирилов Байрактаров
  2. Румяна Борисова Ненова
  3. Христина Николова Георгиу
  4. Катерина Борисова Петричева
  5. Илия Василев Папарков
  6. Златка Иванова Харизанова
  7. Николай Костадинов Николов
  8. Георги Крумов Цанев
  9. Любомир Костадинов Германов
  10. Георги Щерев Карамихайлов
562 2.80%
7. ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ“
  1. Делян Славчев Пеевски
  2. Неби Реджеп Бозов
  3. Сергей Манушов Кичиков
  4. Бельо Бельов Мандраджиев
  5. Ахмед Сюлейман Мерджан
  6. Ахмед Асан Юруков
  7. Умер Мустафа Кергин
  8. Али Али Мареков
  9. Искрен Каменов Тюфекчиев
  10. Исмаил Мехмед Моллов
  11. Мустафа Реджеб Джамбаз
  12. Муса Салих Онбашиев
  13. Муса Муса Дрангов
  14. Румен Марианов Люгов
  15. Муса Али Кенан
  16. Мехмед Али Талипов
  17. Пламен Антимов Хаджиев
  18. Юмер Ибрахим Рахим
  19. Мехмед Алиев Джамбазов
  20. Мехмед Алиев Кавунски
  21. Али Муса Енгяр
  22. Реджеп Салих Кьосей
  23. Венцислав Юлиянов Атипов
  24. Салих Мустафа Бухов
  25. Салих Али Дурлев
  26. Ибрахим Мехмед Мандраджи
  27. Ибрахим Али Тебер
  28. Александър Бенов Бухов
  29. Юмер Мустафа Хамза
5075 25.30%
8. ПП „БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ“
  1. Георги Василев Янчев
  2. Васил Георгиев Аврамов
  3. Костадин Димитров Шулев
  4. Тома Крумов Пачалов
  5. Спас Димитров Шулев
  6. Тошко Костадинов Кютов
  7. Васка Александрова Милушева
  8. Катя Александрова Даракчиева
  9. Димитър Иванов Аршинков
  10. Кирил Георгиев Даскалов
  11. Юлиана Георгиева Ковачева
  12. Иван Кирилов Петров
  13. Валя Илиева Гълева
  14. Красимир Иванов Мирчев
  15. Бисер Ивайлов Скендеров
  16. Стефан Илиев Джурков
2138 10.66%
9. ПП „АТАКА“
  1. Цветко Благов Петлов
  2. Василена Иванова Лискова
  3. Галина Златева Сотирова
168 0.84%
14. ПП „РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ“
  1. Светла Боривой Томова
  2. Димитър Цветанов Върбовски
  3. Елена Цветкова Андреева
  4. Реджеп Джевит Байрактаров
  5. Аки Исмет Сиджимов
  6. Иван Георгиев Калпазанов
  7. Александър Стоянов Терзиев
  8. Маряна Пламенова Пашомова
  9. Даниела Крумова Праматарова
252 1.26%
22. ПП „ЗЕМЕДЕЛСКИ СЪЮЗ „АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ“
  1. Иво Любомиров Гугалов
  2. Веселин Георгиев Бучков
  3. Светослав Димитров Желязков
  4. Тодор Георгиев Цанов
  5. Емил Димитров Содев
  6. Костадин Атанасов Овчаров
  7. Атанас Стоянов Гаралов
183 0.91%
23. ПП „ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ”
  1. Златко Танев Златанов
  2. Тодор Василев Ушев
  3. Мария Иванова Димитрова
  4. Боряна Велкова Петричева
  5. Кънчо Илиев Бозев
  6. Даниела Иванова Филипова-Енева
  7. Цветан Георгиев Котев
  8. Марийка Николова Халачева
  9. Цветан Ангелов Ангелов
  10. Сашо Иванов Аршинков
  11. Стефка Димитрова Костова
  12. Георги Иванов Митков
  13. Румен Димитров Чачов
  14. Цветан Христов Сотиров
  15. Благой Георгиев Белухов
  16. Ангел Иванов Минчев
  17. Гергана Петрова Попова
  18. Петър Петров Вранчев
  19. Тони Димитров Пашов
  20. Атанас Николов Янакиев
  21. Силвия Малинова Цонева
  22. Любомир Крумов Семерджиев
  23. Тодор Николов Содев
  24. Георги Михайлов Карамихайлов
  25. Красимир Цанков Алендаров
  26. Радослав Бисеров Садъков
  27. Орлин Антонов Аликанов
  28. Ирина Иванова Ячева
  29. Борис Атанасов Голомехов
832 4.15%
24. ПП „ПАРТИЯ НА БЪЛГАРСКИТЕ КОМУНИСТИ“
  1. Михаил Иванов Андреев
  2. Венелин Ангелов Трендафилов
  3. Тодор Найденов Вецов
  4. Ангел Венелинов Трендафилов
87 0.43%
25. ПП „ПАРТИЯ НА ЗЕЛЕНИТЕ”
  1. Иван Спасов Кюлев
  2. Иван Кръстев Грънчаров
  3. Димитър Костадинов Баненски
  4. Недко Момчилов Ескиев
22 0.11%
26. КП СИНЯТА КОАЛИЦИЯ – СДС , ДСБ
  1. Таня Ангелова Гончева
  2. Асен Александров Попов
  3. Мехмед Асанов Байрактаров
  4. Капка Стефанова Вачева
  5. Пламен Иванов Керин
  6. Бранимир Асенов Манушов
  7. Таир Феим Абдурахман
  8. Мария Христова Чаралозова
  9. Гергана Николова Герасимова
247 1.23%
28. ПП „НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЗА СТАБИЛНОСТ И ВЪЗХОД“
  1. Иван Георгиев Мавриков
  2. Надя Нинова Парпулова-Ашуърт
  3. Антоанета Николова Георгиева
  4. Мария Кръстева Касабова-Поповичи
  5. Саит Реджепов Трампов
  6. Асен Василев Бояджиев
  7. Реджеп Халил Муса
  8. Александър Михайлов Александров
  9. Илия Димитров Танев
  10. Емил Банков Сердаров
  11. Салих Исмет Трампов
  12. Георги Борисов Тилев
  13. Запрян Димитров Топузов
  14. Йордан Иванов Рашков
  15. Халил Сюлейман Айри
  16. Георги Николов Алексиев
  17. Реджеп Исмаил Муса
  18. Салих Мустафа Алендаров
  19. Васил Борисов Горанов
  20. Иван Йорданов Белемезов
175 0.87%
29. ИК РЕНИ КОСТАДИНОВА ТРЕНОВА
  1. Рени Костадинова Тренова
270 1.35%
30. ПП „НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ“
  1. Кемал Зекиров Трампов
  2. Кръстю Христов Тричков
  3. Ангел Младенов Рубски
  4. Нусрет Фаиков Трампов
  5. Неджми Ибрахим Ариф
170 0.85%
31. ПП „ДРОМ”
  1. Стефан Минчев Асенов
  2. Ангел Георгиев Михайлов
  3. Емил Христов Гайтанов
  4. Алеко Христов Румбин
  5. Филип Манчов Мундев
  6. Александър Ангелов Ганев
  7. Румен Миладинов Костандовски
  8. Георги Александров Горанов
  9. Живко Илиев Цимпарев
  10. Йордан Михайлов Ангелов
  11. Атанас Митков Янков
  12. Иван Асенов Тодоров
  13. Николай Антонов Калев
  14. Асен Борисов Чулев
  15. Димитър Михайлов Кафтанов
  16. Асен Михайлов Николов
  17. Запрян Асенов Ковачев
  18. Димитър Петров Костов
  19. Петър Нейчев Пашов
  20. Марин Иванов Караилиев
  21. Васил Атанасов Георгиев
  22. Валери Стефанов Костандовски
327 1.63%
32. ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА ЕВРОПЕЙСКА ИНТЕГРАЦИЯ”
  1. Али Халилов Болутов
  2. Атанас Петров Водев
  3. Весела Петрова Цинцева
  4. Петър Христов Пещерски
  5. Райна Блаженова Сарафова
  6. Йорданка Михайлова Юрукова
  7. Иван Атанасов Зафиров
  8. Атанас Георгиев Янков
  9. Величка Величкова Чиликова
  10. Георги Петров Кавръков
422 2.10%
33. ПП „ВЯРА, МОРАЛ, РОДОЛЮБИЕ, ОТГОВОРНОСТ – НАЦИОНАЛЕН ИДЕАЛ ЗА ЕДИНСТВО“
  1. Венцислав Николов Еличин
  2. Георги Трайков Стаматов
  3. Илия Карамфилов Костянев
  4. Костадин Николов Паунов
  5. Георги Стоилов Пачалов
  6. Калин Петров Калоянов
  7. Димитър Иванов Караманов
  8. Георги Николов Демирев
222 1.11%
34. ИК ДИМИТЪР АЛЕКСАНДРОВ ДОСПАТСКИ
  1. Димитър Александров Доспатски
137 0.68%
35. ПП „ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ“
  1. Ангел Атанасов Ферезлиев
  2. Ахмед Османов Алендаров
  3. Георги Стоилов Янакиев
  4. Бисер Асенов Маджиров
  5. Андрей Крумов Вранчев
  6. Атанас Бойков Осков
  7. Дончо Иванов Попов
  8. Соня Ангелова Кацарова
  9. Тодор Василев Китов
  10. Йорданка Атанасова Прегьова
  11. Виктория Стефанова Спирова
  12. Антония Стефанова Спирова
  13. Васил Георгиев Терзов
181 0.90%
36. КП ОДС – БЗНС
  1. Снежанка Михайлова Велева
  2. Георги Ангелов Дошев
  3. Асан Махмудов Кичиков
  4. Георги Лазаров Панов
  5. Тодор Георгиев Синапов
  6. Блага Славейкова Атанасова
  7. Костадин Димитров Попов
603 3.01%
37. ПП „БЪЛГАРСКАТА ЛЕВИЦА”
  1. Иван Лалков Асьов
  2. Валентина Георгиева Цурева
  3. Борислав Димитров Балтаков
165 0.82%
40. ПП „ЗЕЛЕНА ПАРТИЯ”
  1. Фидел Димитров Беев
  2. Малек Цанков Кертов
  3. Ахмед Мустафов Налбантов
  4. Реджеп Аки Якубов
  5. Ибрахим Мустафа Хатим
  6. Ахмед Джемал Мотен
  7. Джемиле Али Джемина
  8. Петър Страхилов Кишев
  9. Левен Антонов Кехайов
  10. Венцислав Паунов Бирков
  11. Михаил Спасов Ангелов
  12. Величко Георгиев Коев
  13. Мустафа Асанов Келчов
  14. Владимир Георгиев Гошевилов
  15. Диана Иванова Попова
402 2.00%
41. ПП „ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ“
  1. Екатерина Илиева Каферинова
  2. Георги Костадинов Ачев
  3. Георги Христов Хрисчев
  4. Василка Борисова Колчагова
  5. Николай Георгиев Бояджиев
  6. Фатима Решидова Орцева
  7. Силвия Людмилова Рабчина
  8. Веселин Василев Каръков
  9. Николай Иванов Цвеев
  10. Тоско Николаев Терзиев
785 3.91%
42. КП ЗАЕДНО ЗА ВЕЛИНГРАД
  1. Александър Иванов Гагов
  2. Тодор Иванов Шейнов
  3. Петър Георгиев Бучков
  4. Георги Иванов Чинков
  5. Стела Боянова Василева
  6. Китка Заваринова Апостолова
  7. Борис Благов Станудин
  8. Васил Христов Сеизов
  9. Георги Петков Семерджиев
  10. Иван Стефанов Стойчев
  11. Димитър Иванов Гагов
  12. Неделчо Тодоров Иванов
  13. Гълъбин Горумов Мечкарски
  14. Хурие Мустафа Двуяк
  15. Емил Димитров Лазаров
  16. Костадин Димитров Козарев
  17. Иван Димитров Пелев
  18. Мустафа Салих Шукри
  19. Калина Иванова Накова
  20. Павлин Георгиев Петричев
  21. Спас Борисов Гардански
  22. Веселин Георгиев Петричев
  23. Емили Емилова Арнаудова
  24. Виктор Валентинов Хавальов
  25. Атанас Василев Янакиев
  26. Иван Николаев Матев
  27. Красимир Младенов Арнаудов
  28. Янка Стоянова Рускова
997 4.97%

 

резултатите за използвани от cik.bg