Отборът на Паталеница е победител в турнира по футзал

Крайно отборно класиране на 11-ия Коледен турнир по футзал:
 
1.Паталеница
2.Фреш
3.Респект-Недвижими имоти
4.Мариак-Перуцев(Стамболийски)
 
Индивидуални награди:

 
най-добър вратар: Милен Петракиев(Респект-Недвижими имоти)
най-добър защитник: Николай Харизанов(Фреш)
най-добър полузащитник: Николай Манчев(Фреш)
голмайстор на турнира: Спас Милушев(Форест), 18 гола
най-добър играч(комплексно): Стоил Фърцов(Паталеница)
най-полезен футболист: Костадин Гълъбов(Мариак Перуцев)
най-атрактивен играч: Николай Стойчев(Фреш)
най-възрастен футболист: Заприн Атанасов(Комуна-Черногорово)
 
СТАТИСТКА НА ТУРНИРА
 
Резултати групова фаза  

 
1 кръг
 
Чико – Дор Дис 3:0 (служебно)
Шипка – Респект НИ 1:2
Фреш – Комуна 3:0
Пещера – Велинград 1:4
Ковачево – Форест 0:7
Бяга – Зенит 4:1
Ден Вес – Младост 3:1
Величково – Академика 2:3
Паталеница – Телекабел 5:2               
Елит Кар – Респект ТБ 2:0
Тон-Н – Каталунците 3:1
Мар. Перуцев – Макси Дриймс 2:1
Вефо-Ковачево – Панагюрище 4:1
Балкан – Зоната 2:3
 
2 кръг
 

Чико – Шипка 4:1
Респект НИ – Дор дис 3:0 (служебно)
Фреш – Пещера 8:3
Комуна – Велинград 2:2
Ковачево – Бяга 3:2
Форест – Зенит 4:0
Ден-Вес – Величково 0:0
Младост – Академика 1:4
Паталеница – Респект  ТБ 3:0
Елит Кар – Телекабел 0:2
Тон-Н – Мар. Перуцев 1:2
Макси Дрийм – Каталунците 4:4
Вефо-Ковачево – Балкан 2:3
Зоната – Панагюрище 5:1
 
3 кръг
 
Шипка – Дор Дис 3:0 (служебно)
Чико – Респект НИ 0:0
Пещера – Комуна 1:6
Фреш – Велинград 1:0
Бяга – Форест 1:2
Ковачево – Зенит 2:1
Величково – Младост 5:2
Ден Вес – Академика 3:0
Телекабел – Респект ТБ 4:0
Паталеница – Елит Кар 6:0
Мар. Перуцев – Каталунците 1:0
Тон-Н – Макси Дриймс 3:3
Балкан – Панагюрище 3:0
Вефо-Ковачево – Зоната 1:3
 
 1/8 финали

 
Чико – Велинград 3:1                
Респект – Величково 1:0            
Фреш – Ковачево 4:2                    
Форест – Комуна 8:1
Ден Вес – Телекабел 0:6
Паталеница – Академика 3:0
Мариан Перуцев – Балкан 3:1
Зоната – Топ-Н               5:3
 
1/4 финали
 
Чико – Фреш 2:3
Респект НИ – Форест 3:2
Телекабел – Мариан Перуцев 1:2
Паталеница – Зоната 1:1 (5:4 след дузпи)
 
1/2 финали
 
Фреш – Респект НИ 4:0
Мариан Перуцев – Паталеница 1:2
 
3/4 място
 
Респект НИ – Мариан Перуцев 1:0
 
ФИНАЛ:
 
Фреш – Паталеница 0:2                

 

pamedia