31.07.2015 г./петък/

20.00 ч. – Дефиле на всички международни състави и домакините от с.Дорково.

20.30 ч. – Церемония по откриване на фестивалните дни и ритуал по вдигане на знамената.

21.00 ч. – Поздравителен концерт на чуждестранните групи и домакините.

22.00 ч. – Празнично увеселение 

 

01.08.2015 г. /събота/

08.30 – 9.00 часа – Посрещане на самодейните колективи от страната.

9.00 часа – Дефиле

9.15 часа– Тържествено начало на ХVII– ти Международен фестивал за автентичен фолклор Дорково`2015

09.15 часа – Песнопой, Пловдив

                   – Момина Клисура, Белово

                   – Велинград, Пазарджик

09.30 часа – Дъбравите, Пазарджик

09.45 часа – Мламолово, Бобов дол

10.00 часа- СЛОВАКИЯ

10.30 часа- Буйново,Смолян

10.45 часа – Радомир, Перник

                   – Първомай, Петрич

11.00 часа –Струма, Сандански

11.15 часа – Пролом, Карлово

                 – Белчин, Самоков

11.30 часа- СЪРБИЯ

12.00 часа –Калугерово, Симеоновград

12.15 часа – Пловдив

12.30 часа- Пищигово, Пазарджик

12.45 часа – Кочан, Сатовча

13.00 часа -КИПЪР

13.30 часа- Белово,Белово

13.45 часа – Пазарджик

14.00 часа – Бистрица, Дупница

14.15 часа – Средец, Бургас

                   – Крушари, Добрич

14.30 часа- Караджово, Садово

14.45 часа –Калоян, Вълчи дол

15.00 часа- Баня,Панагюрище

                 – Симитли, Сандански

15.15 часа – Марица, Самоков

15.30 часа-   Девин-ПК

15.45 часа – Сталево, Димитровград

                   – Разлог, Благоевград

16.00 часа – Хасково

16.15 часа – Овчарци, Сапарева баня

16.30 часа – Бряст, Хасково

                   – Сапарево, Кюстендил

16.45 часа – Средище, Кайнарджа

17.00 часа – ЧЕРНА ГОРА

17.30 часа- Кочево, Садово

17.45 часа – Голешово, Сандански

18.00 часа- ИТАЛИЯ

                 – Бабяк,.Белица

18.30 часа- Сапарева баня, Кюстендил

18.45 часа – Карабунар, Пазарджик

19.00 часа – – Карнобат

                   – Говедарци,   Самоков  

19.15 часа –   Зидарово, Созопол

19.30 часа – Калипетрово, Силистра

19.45 часа- Айдемир, Силистра

              

02.08.2015г. /неделя/

                 – Драчево, Бургас

                 – Средец, Бургас

09.00 часа – Пролом, Карлово

                 – Зорница, Бургас

                 – Орлинци, Бургас

09.15 часа – Брани поле, Пловдив

09.30 часа – Хаджиево, Пазарджик

09.45 часа – Септември, Пазарджик

10.00 часа- ЧЕРНА ГОРА

10.15 часа – Симеоновград, Хасково

                 – София

10.30 часа-   Грашево,Велинград

10.45 часа – Змейца, Доспат

                 – Костандово, Пазарджик

11.00 часа –ИТАЛИЯ

11.30 часа- Симеоновец, Пазарджик

11.45 часа – Драгиново, Пазарджик

12.00 часа – КИПЪР

  12.30 часа-   Бял извор, Опан

12.45 часа – Сърница, Велинград

13.00 часа -СЛОВАКИЯ

                   – Юруково, Якоруда

13.30 часа- Доспат -МФГ

13.45 часа – Оризово, Братя Даскалови

14.00 часа – СЪРБИЯ

                   – Косача, Перник

14.30 часа- Коритен, Крушари

14.45 часа – Ягодина,Смолян

15.00 часа – Борино,Смолян

15.15 часа – Розово, Пазарджик

15.30 часа-   Първомай,Петрич

15.45 часа – Доспат-ФГ „Доспат”

                   – Горна Гращица, Кюстендил

16.00 часа – Бегунци, Карлово

                   – Говедаре, Пазарджик

16.15 часа – Васил Левски, Карлово

16.30 часа- Ихтиман – ДТС

16.45 часа – Михилци, Хисаря

17.00 часа – Калугерово, Правец

17.15 часа –Гълъбово, Пловдив

17.30 часа- Ихтиман – „Ихтиманче

17.45 часа – Варвара, Пазарджик

18.00 часа- Панагюрище, Пазарджик

18.15 часа – Лозница, Разград

18.30 часа – Манастирци, Разград

18.45 часа – Алеко Константиново, Паз.

19.00 часа – Стрелча,Пазарджик

19.15 часа – Царацово, Пазарджик

19.30 часа – Дорково

20.00 часа-   Галаконцерт на Международните групи