ЦПЛР-ОДК Велинград раздава награди за конкурса: „Апостола на свободата“

ЦПЛР-ОДК Велинград раздава награди за конкурса: „Апостола на свободата“

Близо 100 творби бяха изпратени за участие в конкурса „Апостолът на свободата“, който се организира за трета поредна година.
Жури, с председател г-н Бранко Манушев определи победителите.
Благодарим на всички деца и техните преподаватели за активното участие и честито на най-добрите!
Наградите се получават в ЦПЛР-ОДК Велинград всеки делничен ден до 17.00 ч.
Ето и класирането:
Наградени деца от конкурса „Апостолът на свободата”
Детски градини:
1-во място ДГ „В.Терешкова” с. Ярджиловци
2-ро място ПГ при ОУ „Д-р П. Берон“ с. Биркова
3-то място ДГ „Детски рай”- ІІ гр. Велинград
І-ІІ клас
Портрет:
1-во място Андреа Стойчева ИСУ „В. Левски”
2-ро място Йоана Златарева ОУ ”Н. Рилски”
3-то място Виктория Трионджиева ОУ „Н. Рилски”
Композиция:
1-во място Иванина Зеленгорова ОУ „Н.Рилски”
2-ро място Иван Станков ИСУ „В. Левски”
3-то място Стефан Черенски ОУ „Н. Рилски”
3-то място Петър Пелев ОУ „Н. Рилски”
Поощрение
Катерина Шаркова ОУ „Н. Рилски”
––––––––––––––-
ІІІ-ІV клас
Портрет:
1-во място Антония Керина школа ИИ
1-во място Николай Кривулев школа ИИ
2-ро място Диана Арнаудова ИСУ „ М. Драгинов”
2-ро място Атанас Димитров ОУ „Хр. Ботев”
3-то място Ася Юрукова ИСУ „ М. Драгинов”
3-то място Александра Спирова ОУ „Хр. Ботев”
3-то място Радка Илинова ЦСОП-Велинград
Поощрение:
Кристияна Кирилова ИСУ „Св. Св. Кирил и Методий”
Боил Петров ОУ”Хр.Ботев
Владимир Кривошийски ИСУ „В. Левски”
Иванка Китова ОУ ”Хр. Ботев”
––––––––––––––
ІІІ-ІV клас
Композиция:
1-во място Любов Гълъбинова НУ „В. Левски” Пазарджик
2-ро място Цветелина Станкова ОУ „Хр. Ботев”
2-ро място Ати Налбантова ИСУ „М. Драгинов”
3-то място Радина Ачева школа ИИ
––––––––––––––
V-VІІ клас
Портрет:
1-во място Ивана Николова школа ИИ
1-во място Михаил Костов школа ИИ
2-ро място Мими Перчинкова ИСУ „М. Драгинов”
2-ро Място Венелин Кадьов школа ИИ
2-ро място Али Пильов ОУ „Д-р П. Берон”с. Биркова
3-то масто Рукие Съртева СУ „Хр. Смирненски” с. Св.Петка
3-то място Ава Дурлева СУ „Хр. Смирненски” с. Света Петка
3-то място Еми Радкова ИСУ „М. Драгинов”
Поощрение:
Емил Мазълов ИСУ „М. Драгинов”
Дунка Сечкова ОУ „Хр. Смирненски с. Св.Петка
Ясмин Цънгова ОбУ „В. Левски”с. Кръстава
Композиция:
1-во място Александрина Тожарова ОУ „Н. Рилски”
1-во място Мариана Димитрова ОУ „Н. Рилски”
2-ро място Здравка Лачева ОУ „Н. Рилски”
3-то място Алиш Пашалов ОУ „Хр. Ботев” с. Абланица
Поощрение
Емил Кацаров ИСУ „М.Драгинов”
––––––––––––––
VІІІ-ХІІ клас
Портрет:
1-во място Дарина Белчинска школа ИИ
1-во място Виктория Патаранова ИСУ „В. Левски”
2-ро място Рукие Алендар СУ „Хр. Смирненски” с. Св. Петка
2-ро място Сантяго Енчева СОУ „В. Левски” с. Маноле
2-ро Стоян Михайлов ЦСОП Велинград
3-то място Айше Делиалиева СУ „Хр. Смирненски” с. Св.Петка
Поощрение:
Ефе Юксел СУ ”Хр.Смирненски” с. Св. Петка
––––––––––––––
VІІІ-ХІІ клас
Композиция:
1-во място Арфе Джамбаз ОбУ ”В. Левски” с. Кръстава
2-ро място Петко Бакърджиев школа ИИ, ПГД „Иван Вазов“
2-ро място Теодора Станкова ЦСОП Велинград
3-то място Стойчо Балабанов ЦСОП Велинград
Поощрение:
Мирослав Мутафалов ЦСОП Велинград
Иван Кокошкин ЦСОП Ракитово

ЦПЛР-ОДК-Велинград

16-02-2022

Снимките на рисунките са от официалната FB-страница на ЦПЛР-ОДК Велинград
(копирани произволно от www.vip-velingrad.com) 

Още новини

Loading Facebook Comments ...