“Чепинец” втори кръг не успява да запише точка

Костинброд 4 Чепинец 0 ФК “Чепинец” загуби с 0:4 мача си от втория кръг на Югозападна “В” група срещу отбора на ОФК “Костинброд”. До почивката резултатът бе само 1:0 в полза на домакините, но през втората част паднаха нови три попадения, с което бе оформен крайният резултат.

Междувременно през седмицата велинградският тим картотекира нови двама състезатели. Става въпрос за Васил Каменски и Димитър Зюмбилев. През следващата седмица предстои междинен кръг в сряда, в който “Чепинец” приема тима на “Струмска слава” (Радомир). В неделя пък велинградчани ще гостуват в Разлог на местния “Пирин”.
В класирането водят отборите на “Пирин 2002” (Разлог), “Витоша”(Бистрица) и “Миньор” (Бобов дол)с актив от 6 точки. “Чепинец” заема предпоследното 19 място без спечелена точка.