Проведе се общински турнир в Ракитово по футбол за ученици от 8 -10 клас

На 23-04-2018 на стадиона в гр. Ракитово се проведе Общински турнир по футбол за ученици от 8-10 клас.  Мачовете бяха много оспорвани и след дузпи между отборите на Възпитателното училище-интернат“Ангел Узунов“-Ракитово и СУ“Св.Кл.Охридски“ на първо място се класира отборът на СУ“Св.Кл.Охридски“.  На второ останаха футболистите от ВУИ„Ангел Узунов“ и на трето място се класира отборът на СУ“Св.Кл.Охридски“-професионална паралелка.

Всички състезатели в Общинския турнир по футбол бяха наградени с медали и грамоти от зам.-кмета на Община Ракитово Цанко Молов, а младите надежди от отбора-победител си тръгнаха и с купа за призовото място.